הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית
פסיכו-אסטרולוגיה: 2012- אמת או בדייה?

28 בינו', 2012 נכתב ע"י     אין תגובות    מתוך קטגוריה: חדשות טובות, פסיכו-אסטרולוגיה

Social Buttons by Linksku2012, השנה הפופולרית ביותר בלוח השנה מעמידה על סדר היום שאלה המטרידה רבים: "האם קץ העולם מתקרב ובא או שמא מדובר בנבואה כוזבת, ולמעשה שנה זו אינה שונה מכל שנה אחרת ?"

ובכן, שתי התשובות אינן נכונות. עדויות רבות לגבי טבעה האמיתי של שנת 2012 הגיעו ממתקשרים רבים בני זמנינו, אשר קיבלו מסרים ברורים לגבי השינויים הקריטיים החלים על האנושות בשנה זו. רבים מהם מדווחים על שינויים אנרגטיים בכדור הארץ המשפיעים ישירות על הלך רוחו ומצבו המנטלי- פיזי של הפרט. אך אין אנו זקוקים לכוחם של מתקשרים על מנת לאמת את הטענה,שאכן כך הם פני הדברים.

בכניסתו של פלוטו למזל גדי ב-2008 התעצמו שני הנתיבים אשר למעשה מלווים את האדם מראשית ימיו:

הנתיב הראשון הוא נתיב החושך. נתיב בו האדם צועד כעיוור, רגיש לעצמו בלבד,שרוי באפילה מפני שאין הוא רואה את האמת –שברמיסת האחר הוא בעצם רומס את עצמו. רדיפה אחר סיפוק אישי וצבירת משאבים מפסיקה לרגש אותו ובמקום להתמלא הוא חש התרוקנות גדולה, מועקה ובדידות.

הנתיב השני הוא נתיב האור ובו האדם הולך ומגלה, להפתעתו, שלא נותרה לו ברירה אלא ליצור קשרים קרובים עם אנשים ולהשתייך אל קבוצה בה ירגיש נאהב. בעזרת הקבוצה הוא מצליח לטפח רצון להגשמה עצמית דרכה ישפיע על חבריו למצוא את יעודם. חוק השפע מדבר על יחס ישיר בין הרצון לתת לאחר לבין המשאבים להעניק. כל כוונה המתועלת אך ורק לטובתו האישית של אדם, ומבלי התחשבות בסביבתו אינה משרתת עיקרון זה.

שנת 2012 מחייבת אותנו לנסח חוזה נשמתי מחודש בנוגע לנתיב בו אנו מתעקשים ללכת. הבחירה נראית קלה אך בפועל כולנו נמשכים לנתיב החושך בזמן זה או אחר,וטוב שכך מפני שרק באופן זה נוכל להזכר שאנו בנתיב שאינו תורם להתפתחותינו. השינויים האנרגטיים המתרחשים ביקום ובתוכינו לא יאפשרו לנו "חופשה" ארוכה מדי בנתיב החושך, ואם נתעקש להשאר בחוסר איזון נחווה זאת על גופינו. נוכל להרגיש זאת דרך עייפות או ירידות מורל, מחלות כרוניות המתעוררות לחיים, מציאות חיים בלתי רצויה וכואבת, יחסים כושלים ועוד. עלינו לדאוג ביתר תשומת לב לאורח חיינו, לתזונה נכונה ולפעילות גופנית כלשהי, על מנת שנוכל להשאר חזקים במסע שלנו.

אחד הפרמטרים הבולטים בשנת 2012 הוא ההיבט הדיסהרמוני בין פלוטו לאורנוס. היבט זה החל באפריל 2011 והוא יילך ויתעצם בשנה הנוכחית. פלוטו ואורנוס כארכיטיפים נמצאים בחיכוך האחד עם השני, חיכוך אותו ניתן לראות בתמונת השמיים הנוכחית בה פלוטו נמצא במזל גדי ואורנוס בטלה. הקונפליקט בין השניים מאיץ את ההתפתחות הרוחנית של כלל האנושות מחד, ומאידך מעיר את כל השדים המבקשים לפרוץ החוצה מן הבקבוק ולהתפרע. יחד עם זאת, מטרתם של שני הכוכבים דומה מאחר ושניהם מבקשים למחוק את העבר, להתנתק מכל הדפוסים המכשילים ולהתחדש. היבט זה מייצג את אותו חלק בנו המשתוקק להגשמה עצמית והכרה, ובו זמנית אינו מוכן לוותר על השפעתו האישית על סביבתו הקרובה. אנו מתבקשים לשמור את השדים שלנו קרוב אלינו ולרתום אותם לטובת התפתחות וצמיחה.

מהלך נוסף חשוב הוא חזרתו של נפטון לביתו במזל דגים. מהלך היסטורי זה (הביקור האחרון של נפטון בדגים היה לפני כ- 164 שנים) גם הוא החל באפריל 2011 אך מכיוון שנפטון היה ברטרו הוא חזר למזל דלי באוגוסט, וב-4 בפברואר 2012 יחזור למלוך במזל דגים בשנית. רבים מאמינים שהמושג רוחניות משמעו תרגול מדיטציה באשרם בהודו ועל כן מבטלים אותו כלאחר יד. נפטון מספר שרוחניות אמיתית מתגלית בחיבור בין איש לרעהו מתוך הבנה שאני והאחר אחד הם. בדומה חיבור האדם לטבע: אם ימשיך האדם להתעלל במשאבי הטבע- אלו יבטאו את זעמם בשיטפונות, רעידות אדמה ועוד אסונות אשר תפקידם להחזיר את האיזון שהופר. נפטון מייצג את חוק האחדות ביקום ועל כן פועל להמסת אדישותו ההולכת וגוברת של האדם לחוק זה.

אם כן, סוף העולם עוד לא מתדפק על דלתינו! 2012 מייצגת את סופו של עידן ותחילתו של חדש. אם נסכים לקבל את השינויים הנדרשים מאיתנו נחווה אותם כפחות מטלטלים ובסופם נקטוף את הפירות. ברגע שחתמנו על הסכם להתעוררות התודעה, אין דרך חזרה. אז הדקו חגורות ותחזיקו חזק- אחד בשני,
יצאנו לדרך…
נדב נדלר הוא פסיכו-אסטרולוג. בוגר המרכז לפסיכו-אסטרולוגיה בשיטת אורנה קיזמן-רייכר. התמחה בקריאת מפות אישיות/זוגיות ובייעוץ בהתאמה להשפעת תמונת השמיים הנוכחית. מלמד את השיטה וכותב מאמרים בהם יוצר חיבור בין ידע אסטרולוגי עתיק לבין המציאות האקטואלית.

לארכיון פינת ה: פסיכו-אסטרולוגיה
לאתר של נדב נדלר: www.astro-blog.co.ilיש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

בית מהאגדות

היום לפני…

6 במרץ

1902 - נוסד מועדון הכדורגל "ריאל מדריד"

1990 - שארפ מציגה לעולם את מכונת הפקס הראשונה שפועלת עם צבע

2009 - שוגר טלסקופ החלל קפלר, שמשימתו היא לגלות לראשונה כוכבי לכת דמויי ארץ החגים סביב שמשות אחרות

נולדו

1900 - אברהם שלונסקי, משורר ומתרגם ישראלי (נפטר ב-1973)

1946 - דייוויד גילמור, מוזיקאי ("פינק פלויד")

_______________________
מתוך ויקיפדיה: לוח אירועים שנתי

הציטוט היומי:

"צריך לגרום לאדם להיות מאושר, כי מגיע לו להיות כזה."

- ז'אן-ז'אק רוסו

___________
מתוך: ויקיציטוטUA-21825669-1