הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית

פלטפורמה ישראלית חדישה למשחקי סמארטפון

10 ליוני, 2011 נכתב ע"י editor    אין תגובות    מתוך קטגוריה: אינטרנט, טכנולוגיה, משרד המדע והטכנולוגיה

Social Buttons by Linksku

משחקי החברה

חברת Metal Compass הישראלית פיתחה מערכת חדשה, אשר מאפשרת לדמות מצבי עולם אמיתי באמצעות סמארטפון וקונסלות משחק ניידות.

יונתן מור בשיתוף עם רומן לוין (אותו הכיר במהלך השירות הצבאי) ואורן שטארק (חבר מימי התיכון) הם מייסדי החברה, וכעת הם מתמקדים בפיתוח אפליקציות משחקים עבור הפלטפורמה החדישה שלהם. בריאיון לחדשות טובות הם מסבירים: "החזון הוא להפוך לחברת המשחקים המובילה בתחום של משחקי עולם אמיתי לסמארטפונים וקונסולות ניידות".

החברה פועלת במסגרת מנהלת החממות של המדען הראשי (עוד בנושא כאן בחדשות טובות) בשיתוף פעולה עם חממת גרנות. להבדיל ממשקיע פרטי אשר מעוניין בתשואה תמורת ההשקעה שלו, כאשר המדינה משקיעה בחברת סטארט-אפ היא עושה זאת כי היא מאמינה בטכנולוגיה החדישה שלה, בפוטנציאל הצמיחה וביכולתה לייצר מקומות עבודה נוספים לישראלים בעתיד.

המשחק הראשון שהחברה השיקה נקרא ATK והוא למעשה גרסה דיגיטלית של המשחק ‘פיינטבול’. המשחק הושק בסוף אפריל האחרון וכבר בשבוע הראשון שלו הורידו אותו בארץ 10,000 משתמשים! כרגע אפשר להשיג אותו בחנות ה- App store הישראלית – בחינם (את הגרסה הבאה ניתן יהיה להשיג ב- App store העולמי), וגרסה נוספת עבור משתמשי אנדרואיד כרגע בפיתוח.

אין ספק שהמשחק על אף היותו בפלטפורמה דיגיטלית מעורר תחושה של נוסטלגיה. בזכות הפלטפורמה הורים לא יוכלו עוד להתרפק על הימים שילדים קטנים היו משחקים ברחוב – במקום לשבת מול המחשב, הילדים יקחו את המחשב לרחוב.

משחק נוסף אשר הושק בשבוע האחרון נקרא Funtom of the Opera, הינו משחק מבוסס קול. המטרה של השחקן היא לשיר תו מסויים ולהחזיק אותו באופן יציב זמן מסויים בלי שהקול רועד ואז העצם שעל גבי המסך נשבר. בשבוע שעבר מאז שהושק, קיבל דירוגים שונים של כ-4 ו-5 כוכבים ונכנס לרשימת הטופ של משחקי המוזיקה הכי נמכרים בעולם לסמארטפונים. מחיר המשחק: 99 סנט.

בחברה מתכננים להשיק משחקים נוספים על גבי הפלטפורמה שלהם, כאשר המטרה היא שמשתמשים שונים יוכלו לשחק כולם ביחד, כלומר משתמש אייפון יוכל לשחק ביחד עם משתמש אנדרואיד ומשתמש בעל קונסולת משחקים ניידת.

בקרו באתר החברה שם תוכלו לצפות בסרטונים נוספים אשר מציגים את המשחקים ועוד.

נכתב על-ידי: אלעד נעימי.יש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

חדשות טובות לאמא

היום לפני…

24 ביוני

1509 - הנרי השמיני מוכתר למלך אנגליה.

1534 - ז'ק קרטייה הוא האירופי הראשון שמגלה את אי הנסיך אדוארד.

1894 - הוועד האולימפי הבינלאומי מחליט לערוך את המשחקים האולימפיים פעם בארבע שנים.

1901 - התערוכה הראשונה של יצירותיו של פבלו פיקאסו נפתחת.

1947 - הדיווח המפורסם המודרני הראשון על עב"ם: טייס חיל האוויר האמריקני בשם קנת ארנולד מדווח שראה 9 צלחות מעופפות בשמיים.

1963 - זנזיבר זוכה לשלטון עצמי מידי הממלכה המאוחדת.

הציטוט היומי:

"המציאות תמיד נדיבה יותר מהסיפור שאנחנו מספרים עליה"
- ביירון קייטי

פסיכו-אסטרולוגיה:

השבוע בפינה השבועית - מזל טוב לצ'ה גווארה!

ב-14 ביוני 1928 נולד המהפכן הארגנטינאי בן למזל תאומים. כישוריו החברתיים של מזל תאומים אפשרו לצ'ה גווארה להתוודע לשכבות העניות של החברה בדרום אמריקה ולשוחח עם אנשיה בגובה העיניים. החשיפה לאוכלוסייה פגועת הקפיטליזם הביאה לחיזוק דעותיו הפוליטיות קומוניסטיות והגבירה את נטיותיו המהפכניות. כוכב מרס בטלה נטע בצ'ה מצוינות צבאית שבזכותה קיבל מעמד בכיר בצבאו של פידל קסטרו. מיקומו של פלוטו, כוכב הטרנספורמציה, בבית 11 (שעת לידה משוערת), ביתו של מזל דלי האידאליסט, מסביר את התשוקה האדירה והדחף לשינוי חברתי מהותי, רצון בשוויון חברתי, ולחימה בשם אידאלים וצדק אנושי. מיקום זה של פלוטו מסמל ייעוד להשפעה חברתית, הנהגה לחברה טובה יותר ושמירה על זכויות החלש.

נדב נדלר. פסיכו-אסטרולוגיה

UA-21825669-1