הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית

שיקגו מתחילה בתכנית למוניות ירוקות

28 לאפר', 2011 נכתב ע"י editor    אין תגובות    מתוך קטגוריה: AOL, איכות הסביבה, תחבורה ציבורית

Social Buttons by Linkskuראש העיר של שיקגו ריצ’רד דיילי הודיע על תכנית המוניות הירוקות החדשה של העיר. במסגרת היוזמה, חברות מונית שישתמשו ברכבים היברדיים או רכבים שמונעים על ידי דלק אלטרנטיבי יקבלו על כך תמריצים כספיים.

שלא כמו מכוניות שמונעות על בנזין, רכבים היברידים הם חסכוניים בדלק, יש להם פליטה נמוכה, והם גם יעלים יותר במהירות נמוכה או בניוטרל. התכנית נועדה לעודד חברות מוניות להשתמש ברכבים אלה ולהקטין את פליטת הפחמן.

העיר שיקגו, מחוייבת לתמוך במאמצים אלה ולספק תמריצים כלכליים ומעשיים, על מנת לקזז את העלות ההתחלתית הגבוהה יותר של רכבים מהסוג הזה. חברות המוניות בשיקגו יקבלו כסף עבור קנייה של רכבים היברדיים, ועבור הסבה של רכבים לשימוש בגז טבעי דחוס או פרופאן (התכנית לא כוללת רכבים חשמליים).

בנוסף לשיפור באיכות האוויר, החיסכון שנובע מעלויות נמוכות יותר של דלק עבור הנהגים הוא לכשעצמו תמריץ, בהתחשב במחירי הדלק כיום. חברות מוניות במספר ערים מרכזיות ברחבי ארה"ב החלו כבר את המעבר לרכבים היברדיים.

לידיעה המלאה באתר AOL.יש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

גבר אמיתי הוא אחד שיודע

היום לפני…

4 במאי - 1979 - מרגרט תאצ'ר מתמנה לראשות ממשלת בריטניה

4 במאי - 2006 - מושבעת הממשלה ה-31 בראשות אהוד אולמרט. דליה איציק נבחרת ליושבת ראש הכנסת, האישה הראשונה לעשות כן.

הציטוט היומי:

"המתנה הגדולה הראשונה שאנו יכולים להעניק לזולת, היא להיות לו דוגמה טובה"
- כריסטופר מורלי

פסיכו-אסטרולוגיה:

"חוסר תעוזה אינו נובע מקיומם של קשיים, אלא קשיים נובעים מחוסר תעוזה".‬
- סנקה

השבוע מארס, כוכב העשייה והאסרטיביות, נצמד ליופיטר, כוכב ההתרחבות וההתחדשות. זה קורה במזל טלה ויחד הם מזמינים אותנו להעז!

החיבור בין השניים יימשך עד לסוף שבוע הבא ואיתו יופיעו: רצונות חזקים להתחדשות, יזמות, הרפתקנות וביטחון "לקפוץ למים". יופיטר בהוויתו מרחיב כל כוכב עימו הוא נפגש ומעניק לו תחושת מזל. לא מדובר בנס חיצוני שנוחת עלינו משמיים, אלא בחוייה פנימית שהכל אפשרי ושכל התנסות תביא ללמידה, כאשר לאורך הדרך מלווה אמונה אופטימית היוצרת מציאות שבה דלתות נפתחות עבורינו בתחומים שונים.

יופיטר ומארס הם חברים טובים ויחד הם יכבשו את העולם, על אחת כמה וכמה במזל טלה האימפולסיבי והאמיץ. אז קחו לכם את השבוע הקרוב להתחבר לרצונות הפנימיים, לפעול עלפיהם במלוא העוצמה, לממש תוכניות רדומות ולהתנסות בדברים חדשים ומשמחים!

נדב נדלר. פסיכו-אסטרולוגיה

UA-21825669-1