הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית

תחרות ציורי הילדים הבינ"ל ה-12 בחסות מת"י

11 לאפר', 2011 נכתב ע"י editor    אין תגובות    מתוך קטגוריה: איכות הסביבה, חינוך, תחרות

Social Buttons by Linksku

הציור של אמילי דוידוב מלוד, שזכה בתואר Honorable Mention בשנת 2010

תחרות ציורי הילדים הבין לאומית ה-12 בחסות מכון התקנים הישראלי יוצאת לדרך. ילדים המעוניינים להשתתף בתחרות מתבקשים לבטא בציוריהם את רגשותיהם כלפי הסביבה הטבעית בארצם. הציורים הזוכים בתחרות יופצו על גבי גלויות בכל רחבי העולם ויוצגו בבניין האומות המאוחדות בניו יורק.

מכון התקנים הישראלי מרכז את תחרות ציורי הילדים הבין-לאומית בנושאי איכות סביבה, הנערכת ביוזמת ארגון ההתעדה הבין לאומי IQNet וארגון התקינה היפני JQA, ומזמין את ילדי ישראל להשתתף בתחרות. 

דני גולדשטין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "מכון התקנים רואה חשיבות רבה בהעלאת נושא איכות הסביבה על סדר היום הציבורי ויוזם פעילויות שונות בנושא הכוללות גם שיתוף ילדים ובני נוער"

בתחרות שהתקיימה בשנת 2010 זכתה אמילי דוידוב, בת 11 מלוד, בתואר Honorable Mention (התמונה הזוכה מצד שמאל). את התעודה על זכייתה קיבלה אמילי מהשר להגנת הסביבה, גלעד ארדן וממנכ"ל מכון התקנים הישראלי, דני גולדשטין, בטקס חגיגי שהתקיים בלשכת השר.

בשנת שעברה ניגשו לתחרות 15,449 ציורים מ 72 מדינות שונות. מישראל נשלחו 538 ציורים.

התחרות מיועדת לילדים בגילאים 7- 15. את הציורים יש לשלוח ליפן עד ל 31.5.11 לכתובת : International Environmental Children’s Drawing Contest Office
P.O.B 264, Kyobashi yubinkyoku Tokyo 104-8691 Japan

ילדים המעוניינים שציוריהם יפורסמו באתר שבוע האיכות הלאומי, מתבקשים להעביר סריקה של הציורים שלהם (שנשלחו ליפן) ליחידה לתקשורת ויחסי ציבור במכון התקנים הישראלי בכתובת PR@Sii.org.il או לכתובת המכון: חיים לבנון 42, רמת אביב. פרטים נוספים אודות התחרות ניתן לקבל בטלפון: 03-6465116, או בלחיצה על הכתובת מצד שמאל.

לידיעה באתר מכון התקנים הישראלייש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

125 שנה של פרסומות טובות

היום לפני…

15 במאי

1910 - נוסדת העיר לאס וגאס במדינת נבדה שבארצות הברית.

1961 - אלן שפרד הוא האמריקאי הראשון בחלל.

הציטוט היומי:

"מילים שאינן תואמות למעשים הן לא חשובות."
- ארנסטו צ'ה גווארה

פסיכו-אסטרולוגיה:

"חשוב בשביל עצמך, והנח גם לאחרים את הזכות לעשות כן"
וולטר

ונוס, אלת האהבה, תלווה את מרקורי, כוכב התקשורת, עד לסוף החודש, והמשמעות: עידון התקשורת הבין אישית.

כרגע השניים במזל טלה ומביאים איתם תקשורת של אמת, ישירות, ביטוי אותטני של אהבה והתלהבות. ב-16 לחודש ימשיכו לחבור יחד במזל שור ועם מעבר זה תשתנה השפעתם על הסביבה. שיתוף הפעולה ביניהם מרכך את האגואיזם הטלאי, ומאפשר התחשבות ברגשות הזולת, בטובתו ובטובת ההרמוניה ביחסים. במקום להטיח אמת בפני חבר מתאפשר שיתוף וניהול דיאלוג של הדדיות.

במידה ומתעוררים כעסים השתמשו בהם לחיבור ולא לפירוד. באם עולה הצורך במרחב אישי הימנעו ממריבה ונתק על מנת לממשו, קחו אותו בלגיטימיות מלאה תוך רכישת כבוד למרחבו של הזולת.

זהו זמן מצויין לתרגל תקשורת מקרבת והרמונית תוך שמירה על האינדיבידואל והאמת האישית.

נדב נדלר. פסיכו-אסטרולוגיה

UA-21825669-1