הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית
מדענים גילו ש-DNA ניתן לתכנות בעזרת מילים ותדרים

11 בדצמ', 2011 נכתב ע"י     11 תגובות    מתוך קטגוריה: חדשות טובות, מדע, מחקר

Social Buttons by Linksku

תמונה: United States Department of Energy. מתוך ויקיפדיה תחת הערך DNA

ה-DNA האנושי הוא אינטנרט ביולוגי, ועולה בהרבה מובנים על זה המלאכותי. מחקר מדעי רוסי, מסביר באופן ישיר או עקיף תופעות כגון אינטואיציה, חוש שישי, ריפוי מרחוק, ריפוי עצמי ועוד. בנוסף, המחקר נותן עדויות על סוג חדש של רפואה שבה ה-DNA יכול להיות מושפע ולעבור תכנות מחדש על ידי מילים ותדרים בלבד.

רק 10% מה-DNA שלנו משמש ליצירת חלבונים. זוהי התת-קבוצה ב-DNA שחוקרים מערביים בודקים ומקטלגים. ה-90% שנותר נחשב ל"זבל" ("junk DNA"). החוקרים הרוסים משוכנעים שהטבע יודע מה הוא עושה והרכיבו צוות של בלשנים וגנטיקאים במטרה לחקור את 90% ה-DNA הנותר. תוצאות המחקר שלהם מהפכניות ומראות שה-DNA שלנו אחראי לא רק לבניית הגוף שלנו, אלא גם משמש לאחסון נתונים בתקשורת. הם גילו שהקוד הגנטי ב-90% שנותר מתנהג על פי אותם החוקים כמו כל השפות האנושיות שלנו. לשם כך הם חקרו והשוו חוקי תחביר, סמנטיקה וכללי דקדוק בסיסיים ומצאו שהקוד הגנטי מתנהג באותו האופן כמו השפות האנושיות.

בנוסף הם חקרו את התנהגות הרטט של ה-DNA ובעזרת איפנון של מילים ומשפטים בשפה האנושית על גבי קרני לייזר וגלי רדיו, הם גילו שאפשר באמצעות תדרים להשפיע על האופן שבו הוא רוטט. כלומר ה-DNA מגיב למילים ומשפטים בשפה האנושית. זה מסביר את ההשפעה של חזרה על הצהרות, אימון עצמי והיפנוזה למשל על הגוף האנושי. המשמעות של זה היא שניתן לתקן פגמים ב-DNA או לשתול ולהחליף מידע גנטי מבלי לחתוך ולגעת ב-DNA עצמו, אלא רק על ידי מילים ותדרים.

החוקרים גילו גם שה-DNA שלנו יכול ליצור דפוס שונה בריק (וואקום) – כך שיכולים להיווצר חורי תולעת מגנטיים. בקצרה, המאמר המלא בעצם מציע את האפשרות להיפר-תקשורת בין בני אדם (מה שנהוג לכנות אינטואיציה, רק שכיום אנו לא מנצלים את מלוא הפוטנציאל שלה). דוגמא לכך מהטבע היא אצל הנמלים, כאשר המלכה נמצאת רחוק מהמושבה, העבודה ממשיכה כסדרה – אבל כאשר המלכה לא חיה עוד העבודה נעצרת. ככל הנראה היא מתקשרת עם הנמלים מרחוק, וכל עוד היא חיה היא יכולה להימצא רחוק מהמושבה והעבודה תימשך. בעצם משתמע מכך שהיכולת הזאת קיימת גם אצל בני אדם, והמחקר הזה ייתכן ופותח בפנינו את האפשרות הזאת.

המאמר המלא באתר wakeup-world.com

ליקוט: הדס דרכלי.11 תגובות

+ שלח תגובה
 • בפעם הבאה שמישהו יתווכח אתי :"אין דבר כזה ריפוי אנרגטי" שיקרא את המאמר המלא בבקשה..
  אם אתם לא מאמינים בעצמכם – תנו לנו, המרפאים לעשות עבורכם את העבודה. אבל אל תתנגדו..
  כולנו יכולים. זה עובד. וזה נפלא!
  תודה שהבאת את המאמר!

 • נשמע כמו קישקוש פסאודו-מדעי מטורף. מבטיח לבדוק את זה יותר לעומק בעתיד.
  כנראה משהו בסגנון הזה: http://wp.me/p1K6uX-b3

  חבר'ה – לא להאמין לכל שטות הזויוה שמישהו מפריח לאויר במסווה מדעי.
  "חשיבה חדה – הבלוג"

 • סוף כל סוף גם המדענים נותנים הוכחות לדברים שאנחנו רואים כבר זמן רב בתהליכים עם אנשים. איזה יופי!!! יישר כח

 • קראתי עכשיו את המאמר באנגלית.
  המוח שלי כמעט קרס מאוסף ההבלים הפסאודו מדעיים שמוזכרים שם. עשרות תופעות שמעולם לא הוכחו מדעית, או הופרכו מזמן, או מעולם לא שמעו עליהם במחוזות המדע, מגובבות יחד באופן שיקח חודשים להפריך באופן מסודר.
  מדובר פחות או יותר באנציקלופדיה המלאה של הפסאודו-מדע, כולה תחת קורת גג אחת.

  בואו נתחיל ממאמר אחד, אחד ויחיד, שמישהו מהאנשים האלה פרסמו בכתב עת מדעי.
  האם יש כזה?
  מישהו יכול לצטט בבקשה?

 • לאנשים שהידע הזה לא חדש להם….. זה כיף שסוף סוף דברים מתחילים להתגלות החוצה…. אז זו התשובה לכל אלה שאמרו על טיפולים הולסטיים הילינג ותיקשור …הכל שטויות….. זה שמישהו לא יודע משהו אין לו זכות לומר שטויות על ידע של אחר….. תנו כבוד….

  סיגלית אלגזה – מטפלת הולסיטית, הילרית ומתקשרת גאה.

 • נמלים הן חרק חברתי וכך גם דבורים.אני מגדל דבורים כבר כ-50 שנה ואצל הדבורים אין דבר כזה של "שידור מרחוק על ידי המלכה…".
  היות והתקשורת בין החרקים החברתיים כולם נעשית על ידי העברת פרומונים מהמלכה לפרטים ובין הפרטים עצמם אני בטוח שגם אצל הנמלים המצב זהה.
  מסקנה:לפחות "הממצא " הזה הוא שטות מוחלטת !!!

 • את זה כבר התורה אמרה לפני אלפי שנים. כך או כך המחקר בתחילת הדרך נשארו עוד שנים רבות של מחקר כדי להגיע לתגליות התורה.

 • לכל החוגגים האנרגטיים:
  ממצא כל כך חשוב והוא לא מופיע בכל כתבי העת המדעיים?
  הממממ… מפוקפק משהו, לא?
  או שלא משנה לכם מה ואיפה פורסם העיקר שאתם יכולים להמשיך לדבוק ב"אמרתי לכם".

  תקראו את המחקר בעיניים הנכונות ותבינו שזה רק עוד מחקר מפוקפק.

 • [...] אפילו אנרגטיים (למרות שזה מה שזה- עבודה אנרגטית . "ריפוי תדרים" ) . אפילו לכתוב את זה בלי מרכאות אני לא מסוגלת. [...]

 • האמת, לא טרחתי אפילו לקרוא את הכתבה באנגלית. בכל מקרה אין לי באמת רצון לבדוק את אמיתות כל הדברים שנאמרו כאן, אבל מידע אישי אני כבר יכול להגיד שזה בולשיט אחד גדול. ואני אסביר – חורי תולעת לא קיימים, אנחנו עדיין לא בטוחים שדבר זה מתאפשר ברמה הקוונטית. לאומת זאת חורי תולעת מגנטיים זאת המצאה.
  איפנון מילים זאת המצאה גם כן. איפנון זה שילוב של גל אחד במשנהו (הדוגמא הכי פשוטה היא רדיו – AM ו FM). מילה זה תדר מסיום שמיתרי הקול של האדם או החיה מייצרים. מהו התדר השני שבעזרתו אנחנו מאפננים את גלי הקול שלנו ולאיזו מטרה? לא נאמר בכתבה מהסיבה הפשוטה שלא אפננו שום דבר.
  junk DNA – לא סתם קוראים לו ככה, זה DNA שלא נמצא בשימוש ולא מייצר חלבונים. זהו DNA שהצתבר לאורגניזם עם התפתחותו האבולוציונית, ובעצם מהווה גשר בינו לבין אבותיו. לדוגמא לתרנגולת יש את הגנים להצמיח שיניים, היא לא מצמיחה שיניים כי הDNA שאחראי לזה לא פעיל. אפשר להפעיל אותו מלאכותית, אבל לא תיהיה לזה ממש תועלת. לאומת זאת לאבותיהם של התרנגולת כן הייתה תועלת מהשיניים.
  בכל מקרה, אם זה מה שמחזק לכם את האמונה – שיהיה לבריאות. רק תזכרו שאת המאמר הזה לא יתפרסם ב Nature או כל מגזין מדע שהוא.

 • בימים אלה מתנהל משפט רצח, בו מאשים אח אחד את אחיו התאום ברצח הוריו… מכל מקום אחד מהאחים הוא הרוצח (דניאל, יש להניח). אבל מה שחשוב כאן, לענייננו, זה שהדנ"א של שניהם זהה לחלוטין!!!
  איך התיאוריה לעיל מתיישבת עם המקרה הטרגי הזה?

יש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

חג שמח

היום לפני…

13 באפריל

2004 - הפועל ירושלים (כדורסל) ניצחה את ריאל מדריד (כדורסל) וזכתה בגביע יול"ב

נולדו

1743 - תומאס ג'פרסון, הנשיא השלישי של ארצות הברית (נפטר ב-1826)

1906 - סמואל בקט, מחזאי אירי, חתן פרס נובל לספרות לשנת 1969 (נפטר ב-1989)

1924 - דן בן אמוץ, סופר, עיתונאי, תסריטאי ושחקן קולנוע ישראלי (נפטר ב-1989)

1963 - גארי קספרוב, רב אמן שחמטאי רוסי, נחשב לגדול השחקנים בעולם

_______________________
מתוך ויקיפדיה: לוח אירועים שנתי

הציטוט היומי:

"פסימיסט רואה קושי בכל הזדמנות, אופטימיסט רואה הזדמנות בכל קושי."

- וינסטון צ'רצ'יל

___________
מתוך: ויקיציטוטUA-21825669-1