הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית
חברת החשמל מצליחה לספק אינטרנט במהירות 100 מגה וזוכה להערכה

2 ביוני, 2011 נכתב ע"י     אין תגובות    מתוך קטגוריה: אינטרנט, טכנולוגיה, תשתיות

Social Buttons by Linksku

כרוכית (תמונה מתוך ויקיפדיה)

פרויקט "אינטרנט במהירות האור" לחיבור תשתית לאינטרנט מהיר בקרית שמונה, של חברת החשמל זכה במקום הראשון בתחרות היוקרתית "פרויקט השנה" של העמותה לניהול פרויקטים בישראל (PMI).

במסגרת הכנס השנתי ה – 15 המסורתי של העמותה לניהול פרויקטים PMI שנערך ביום ב’ (30/5) בתל אביב, העניקה העמותה לחברת החשמל את המקום הראשון בתחרות "פרויקט השנה" בעבור פרויקט "אינטרנט במהירות האור" של החברה.

פרויקט זה נחשב לפרויקט מורכב ביותר במסגרתו חיברה חברת החשמל כ- 150 לקוחות בקרית שמונה בינהם מוסד ציבור חינוכי גדול לאינטרנט במהירות חסרת תקדים של 100 מגה ביט סימטרי, באמצעות תשתית הסיבים האופטיים של החברה. מדובר בפרויקט חשוב שהיווה אבן דרך משמעותית בקידום מיזם הקמת חברת התקשורת והוכיח את יכולות חברת החשמל להיכנס לתחום ולפרוס את תשתית התקשורת המתקדמת על גבי תשתית סיבים האופטיים שברשות החברה. תשתית זו תוכל לספק בעתיד הלא רחוק לאזרחי מדינת ישראל אינטרנט במהירות חסרת תקדים של 100 מגה ביט סימטרי .

בפרויקט היו שותפים חברות ISP מובילות במשק הישראלי בהן חברת פרטנר, נטויז’ון ו-012Smile וחברות ציוד ומערכות ECI ו-Corning והוא נתמך על ידי שר התקשורת משה כחלון.

בנימוקים לזכייה קבעו השופטים בתחרות אורן שחר ואלעד כץ, כי החברה "הוכיחה יכולת טכנולוגית, לוגיסטית וניהולית למימוש רשת תקשורת בטכנולוגיית FTTH, בשילוב תשתית התמסורת הקיימת הפרויקט קיצר את לוח הזמנים המתוכנן ועמד בכל יעדיו, תוך שימוש במתודולוגיות לניהול פרויקטים. תוצרי הפרויקט הינם בעלי חשיבות ותרומה רבה לקהילה וניכר, כי הפרויקט עמד בכל היעדים העיקריים ואף השיג ברוב הפרמטרים ביצועים טובים יותר מן הנדרש. "הפרויקט עמד ביעדיו ואף הקדים את לוח הזמנים המתוכנן, תוך הכרה בחשיבות של יישום הפרויקט והטמעת הטכנולוגיה עבור הכלכלה הישראלית" ציינו השופטים.

הידיעה המלאה באתר חברת החשמליש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

היום לפני…

22 באפריל

1488 - מהדורה ראשונה של תנ"ך שלם ומנוקד יוצאת לאור בבית הדפוס של משפחת שונצינו בעיר סונצ'ינו, איטליה.

1970 - יום כדור הארץ מצוין לראשונה

1978 - הזמר הישראלי יזהר כהן זוכה בתחרות האירוויזיון בשירו "אבניבי"

נולדו

1724 - עמנואל קאנט, פילוסוף גרמני (נפטר ב-1804)

1937 - ג'ק ניקולסון, שחקן אמריקאי, 3 פעמים זוכה פרס אוסקר

_______________________
מתוך ויקיפדיה: לוח אירועים שנתי

הציטוט היומי:

"הסבלנות היא הטובה שבתרופות לכל הבעיות."

- טיטוס מאקיוס פלאוטוס

___________
מתוך: ויקיציטוטכלב טוב – פינת אימוץ
קטגוריות

UA-21825669-1