הפכו את 'חדשות טובות' לאתר הבית

תקציב המדינה פתוח באינטרנט

16 למרץ, 2011 נכתב ע"י editor    אין תגובות    מתוך קטגוריה: חדשות טובות, ממשל

לראשונה בישראל: תקציב המדינה נחשף

שיתוף פעולה יוצא דופן של הממשלה והציבור מוביל ליצירת אתר אינטרנט המציג לראשונה בישראל את תקציב המדינה – על כל סעיפיו – במקום אחד. השר מיכאל איתן, המופקד על שיפור השירות וממשל פתוח והסדנא לידע ציבורי, קבוצת מפתחים מתנדבים העוסקת בשקיפות מידע ציבורי, מציגים היום את אתר התקציב הפתוח, החושף את תקציב המדינה בטבלאות וגרפים.

מערכת הצגת התקציב הינה מערכת ניסיונית והיא מופעלת כפרויקט הבא להדגים את האפשרויות הגלומות בשיתוף פעולה עם הציבור ובפתיחת מידע ממשלתי לשימוש הציבור.

השר מיכאל איתן אמר היום כי: “זהו הישג דמוקרטי וטכנולוגי, ששם את ישראל בשורה אחת עם המתקדמות במדינות המערב בתחום השקיפות ושיתוף הציבור בפעילות הממשלה. אני מאמין גדול בעתיד של שיתוף הציבור בפעילות ממשלתית וההישג של היום נוסך בי תקווה לעתיד. דרך השיתוף והשקיפות, היא הדרך הנכונה ביותר לחיזוק הדמוקרטיה והכלכלה בישראל. אני גא בבני דאון וחברי הסדנא לידע ציבורי שפיתחו בהתנדבות את המערכת הזו ומערכות נוספות כמו אתר “כנסת פתוחה” ואשמח לעודד יוזמות נוספות שתצמחנה מהציבור”.

המאמר המלא באתר של מיכאל איתן: www.miki.org.il

 

יש לך משהו להגיד? קדימה, להשאיר תגובה!

Fun

שרים במקהלה

היום לפני…

13 באפריל- 1945 - מלחמת העולם השנייה - הצבא האדום משחרר את וינה

13 באפריל - 1963 - נולד גארי קספרוב, רב אמן שחמטאי רוסי, נחשב לגדול השחקנים בעולם.

הציטוט היומי:

"שים לב למה שאתה חושב, ואז החלט האם מחשבותיך הן כאלה התורמות ליצירת החיים שאתה מעוניין ליצור."
- ג'יל בולטי טיילור, חוקרת מוח.

פסיכו-אסטרולוגיה:

החל מה-5 באפריל, נפטון נכנס למזל דגים - המזל עליו הוא שולט, משמע - הוא "חוזר הביתה" לאחר סבב של 165 שנה! נפטון, אל הים והמעמקים קשור לעולם הרוח, החלום והנסתר שבאים לידי ביטוי, בין היתר, באומנות, ומוסיקה. זה זמן מצויין להתאהבות חסרת גבולות, חיבור למקום רך ומכיל, השראה, יצירה והרבה חמלה. הבית שבו נפטון "מתנחל" כעת במפת הלידה האישית שלכם הוא תחום חיים שבו תרגישו את הצורך הפנימי בהתעלות, המסת גבולות וכמיהה לחוייה רוחנית של אהבה. אז תעזרו בשקט של נפטון ותצללו עמוק... אפשר להתחיל לחלום.

נדב נדלר. פסיכו-אסטרולוגיה

UA-21825669-1